top of page

צילומי שער מגזין שבוע האופנה 2022

ביום שני האחרון צילמנו את השער למגזין שבוע האופנה קורנית תל אביב בסטודיו של הצלם המוערך אלכס ליפקין. משרד פרסום one הוא המוציא לאור של המגזין בשנים האחרונות, את המגזין עורכת מנכ״לית המשרד טלי דביר לבנת.

ארט דרייקטור: גדי אלימלך


צילום: אלכסנדר ליפקין


ע.צלם: אלכסיי פרוייקטור


איפור: עמירם אדרעי ודוד סבג ל- MIKI BUGANIM COSMETICS


שיער: סתיו נטף וברוך אברהמוב ל- MB | MIKI BUGANIM | MY BELIEFS MY BEAUTY
על השער המגוון מככבות השנה: טיטי איינאו, סתיו שטרסקו, לירז אסייג, רייצ׳ל דורון ודפנה בראל.


מתוך דברי הפתיחה של מוטי רייפ מפיק שבוע האופנה:

שבוע האופנה קורנית תל אביב 2022 יוצא לדרך זו השנה ה- 11, במציאות הישראלית אנו מתמודדים בכל תקופה ושנה עם אתגרים גדולים, ולמרות כל אלה פנינו קדימה בגאווה וביצירה מקומית ישראלית. השנה אני נרגש מתמיד לפתוח את שבוע האופנה עם נבחרת מעצבות.ים ותיקות.ים לצד מעצבות.ים צעירות.ים. כל אחת ואחד מהשותפות.ים לעשייה וליצירה מהווה עבורנו סמל לעתיד טוב יותר, בעלת חשיבות לעידוד יצירה מקומית שנעשית תוך קידום, פיתוח ושמירה על ערכי הקיימות, סמל לאומץ ותעוזה.


בתוך היצירה המורכבת של שבוע האופנה קורנית תל אביב 2022, אנו ממשיכים גם השנה בדרך בה בחרנו, בדרך ערכי הקיימות עם שותפינו קורנית דיגיטל, וכמובן בדרך שינוי אידיאל היופי.

הנורמות שאנחנו גדלות.ים לתוכן יוצרות מסגרת וסדר לכאורה אבל הן גם יכולות לגרום לנזק לדורות.

לפני מספר שנים בחרתי לחולל שינוי בנורמה בתעשיית האופנה שהציגה אידיאל יופי אחד במשך עשרות שנים, ארוז באמונה שאפשר ורצוי לחולל שינוי, עבור הדורות הבאים.

מוטי רייפ צילום: תום מרשק


אני נרגש לומר שהאמונה שבי סללה נורמה חדשה והנה, שבוע האופנה קורנית תל אביב 2022 יציג בנוסף לבגדים, גם את החזון מתממש. בשיתוף פעולה עם תעשיית המעצבות.ים הישראליות.ים, היתוונו דרך חדשה, על המסלול יצעדו נשים וגברים בכל הגילאים, המידות, הגבהים, הדתות, המגדרים, הגוונים, המוגבלויות ובכל גווני התרבות הישראלית. לכל אישה וגבר יש מקום ובימה מכובדת וראויה תחת המושג ״ ״אידיאל היופי” החדש.

אני גאה לארח השנה בפעם הראשונה בהיסטוריה של מדינת ישראל את אורחת הכבוד, המעצבת העולמית מונה אל מנסורי המגיעה לראשונה לישראל במסגרת הסכמי אברהם ותציג תצוגת אופנה מלאה בעיצובה."השנה, אנו שמחים להחזיר למסלול התצוגות את קהל האורחות.ים והמוזמנות.ים, ושמחים לארח את הקהל יחד עם שותפינו הנותנים את תמיכתם ממשרד החקלאות ופיתוח הכפר, משרד התיירות, משרד החוץ, מכון היצוא, התאחדות התעשיינים ונמל תל אביב.


"אני מאחל לכל מעצבות.י האופנה הצלחה בשבוע האופנה, ונוטע בכל אחת ואחד מהן.ם את החוזקות והאמונה הדרושה לעשייתם הנפלאה".מתוך דבר העורכת, טלי דביר לבנת


תעתוע, ספק, שאילת שאלות.
העולם עובר תהליך מרתק ועולם האופנה איתו. א-מגדריות במטא וורס והתפיסה המופשטת של המרחב הוירטואלי והחירויות שהוא מביא איתו מעוררים עניין רב.
השינוי שמתרחש לנגד עיננו מהווה מהפכה של ממש, במטא וורס אין משמעות לגיל, למידת גוף, גם לא למגדר. ההתרחשות הזו מתרחשת כאן ועכשיו, זה ההווה והביקוש למותגי אופנה וירטואלים ימשיך ויגדל והשוק צפוי להגיע לשווי של חמישים מיליארד דולר עד 2030.


טלי דביר לבנת עורכת שבוע האופנה | צילום: שי בראל

מתרחש תהליך שלא קשור לאופנה וירטואלית אלא בעיקר עוסק בענייני זהות, שיח זהויות.

החירות ללבוש זהות שונה בתכלית כל פעם. הרי מהי אופנה? אופנה מאפשרת לנו ללבוש דמות.

בראיון למגזין משתף רועי דרהי, מייסד מותג האופנה הדיגיטלית Placebo שהציג את קולקציית ההוט קוטור הוירטואלית הראשונה שלו בשבוע האופנה קורנית LA על יצירה ועיצוב אופנה במטא וורס.קיימות כערך. קיימות כדרך חיים.

עולם האופנה והטקסטיל הוא המזהם השני בעולם אחרי הנפט. תעשיית ה


בגדים אחראית לעשרים אחוז מזיהום המים ולעשר אחוז מפליטות החנקן הדו חמצני;


מגזין שבוע האופנה 2022 | עיצוב שער ניצן פרידמן משרד פרסום one

קילוגרם אחד של בגדים מייצר 28 ק"ג של גזי חממה, ורבע מהכימיקלים שמיוצרים בעולם נועדו לענף הטקסטיל.

זוהי תעשייה מזהמת ומנצלת שמרחיבה את הפערים הכלכליים לממדים חסרי תקדים ותוביל אותנו לקריסה אקולוגית בלתי נמנעת אם לא נתעשת בהקדם.
רונן סמואל מנכ"ל החברה ועמר קולקה סמנכ"ל השיווק משתפים בראיון לנועה רבן במגזין כיצד הפכו תהליכים אנלוגיים ארוכים ומזהמים לדיגיטליים, קצרים, יעילים וברי קיימא.

החירות שקורנית מאפשרת למעצבות.ים להדפיס דיגיטלית להבדיל מייצור כמויות ענק בעולם הישן היא

בשורה של ממש שצפויה לאפשר מלבד רווח אקולוגי סביבתי גם חירות עיצובית ומגוון יצירות שיתכן שלא היו רואות אור אלמלא הטכנולוגיה ועל תצוגת התכלית המרשימה בשבוע האופנה קורנית LA שהיה חגיגה של יצירתיות.

ברוכות.ים הבאות.ים למחר טלי דביר-לבנת


 

ארט דרייקטור: גדי אלימלך


צילום: אלכסנדר ליפקין


ע.צלם: אלכסיי פרוייקטור


איפור: עמירם אדרעי ודוד סבג ל- MIKI BUGANIM COSMETICS


שיער: סתיו נטף וברוך אברהמוב ל- MB | MIKI BUGANIM | MY BELIEFS MY BEAUTY


על השער: טיטי איינאו, סתיו שטרסקו, לירז אסייג, רייצ׳ל דורון ודפנה בראל


עיבוד תמונה: קרן סעדהוצאה לאור: one פרסום ומיתוג


Comments


מאמרים נוספים
bottom of page