top of page

הנה זה בא // כל הפרטים על שבוע האופנה קורנית לוס אנגל׳ס 2-5.11.21

טלי דביר לבנת העורכת של מגזין שבוע האופנה והבעלים של משרד פרסום one מדווחת בזמן אמת משבוע האופנה LA.

כל החדשות, עדכונים, אירועים, שטיחים אדומים לפני כולן.ם.שבוע האופנה קורנית לוס אנגל’ס בהפקת מוטי רייפ מתחיל ממש עוד רגע ומביא איתו בשורה של ממש לעתיד של אופנה אחראית יותר לסביבה שמונעת על ידי ביקוש בזמן אמת לעומת צבירת מלאי. שלא כמו אירועי "שבוע אופנה" מסורתי, בשבוע האופנה קורנית הדגש הינו על ערכים כדוגמאת קיימות, הכלה וגיוון.

שבוע האופנה קורנית LA יציג קולקציות של 23 מעצבים ומותגים חדשניים וברי קיימא, ביניהם אונגרו, קובי הלפרין, אשר לוין, לקריס, גובאנץ' ועוד.


בתמונה: לוס אנג'לס אקסייטינג אז והיום. הבורסה הראשונה בעבר והיום חלל אירועים היסטורי.

התצוגות יתקיימו כאמור בלוס אנגלס אקסצ'יינג ומגוון דוגמנים בכל הגילאים והגדלים יצעדו על המסלול במהלך השבוע. "עבורי אופנה היא אנשים, לא רק בבגדים. חשוב לי לשנות את ההגדרה של אידיאל היופי", אומר מוטי רייפ. "אני שואב השראה מהמגוון של המין האנושי, בעיקר נשים ורוצה להראות לאנשים שיופי הוא לא רק סוג אחד. אנשים מכל הגילאים, המידות, המינים והגזעים הם יפים וצריך לחגוג את היופי המגוון".


מוטי רייפ עובד בתעשיית האופנה מעל שלושה עשורים כשלצידו נשים יפייפיות מבפנים ומבחוץ. רובן לא שלמות עם עצמן ובמאבק תמידי להתאים למודל לא הגיוני של כמה שיותר רזה, גבוהה, חלקה, סימטרית וכו', "המודל הזה מזיק ומעכב את שיחרורן של הנשים אל חיים איכותיים, מאושרים, ושיוויוניים. נשים התרגלו ששופטים אותן על פי מראה, כאשר תכונות משמעותיות הרבה יותר, כדוגמת כנות, אינטליגנציה, כישרון ואותנטיות נדחקות לשוליים. אבל שם נמצא היופי האמיתי והוא מאוד מגוון".החזון מתעורר לחיים

אורחות.י שבוע האופנה יחוו את הערכים הסביבתיים במגוון היבטים כולל אפילו שתילת יער, כן יער.


מתנה לפי דרישה

כל החולצות המודפסות שיינתנו למשתתפים יופקו בטכנולוגיית קורנית רק לאחר בחירתן דיגיטלית על ידי האורחת בדוכן המוצב במקום. לא יהיה מלאי מראש של חולצות מודפסות שמחכות לאדם הנכון שיבחר אותן ולא יהיה מלאי מת לאחר סיום האירוע.

יעילות מקסימלית, לייצר רק את מה שבאמת צריך, ללא פסולת טקסטיל. בניגוד לרצפות ייצור טקסטיל רבות, כמעט שלא תהיה פסולת או בדים לא רצויים על רצפת הייצור. כן, טכנולוגיית אופנה היא מה שאנחנו.

מיצב אמנות אופנה בת קיימא

האורחים ייהנו בתצוגות מהפרשנות של מעצבי אופנה מובילים לטרנדים האופנתיים האחרונים ובנוסף תהיה להם אפשרות לקבל 'סלפי' עם כמה מיצבי אופנה מעוררי השראה שנוצרו על ידי אמן מקומי.


המושג קיימות מורכב משלושה היבטים מרכזיים: כלכלי, סביבתי וחברתי.

קורנית דיגיטל רואה בגיוון והכלה ערכים משמעותים בתפיסת הקיימות, ולכן מוטי רייפ ביזם ומפיק האירוע ליהק לתצוגות דוגמניות מכל הגילאים והמינים. אלמנט מעניין נוסף הינו שכל הדוגמניות.ים הם תושבי לוס אנג'לס, כך שלא יהיה צורך בדוגמנים מחו"ל - רק נסיעה במונית או אופניים לתצוגה!


הפקה חד-שלבית

הפקת אופנה בטכנולוגיה של קורנית דיגיטל פירושה יצירה כאשר כל חומרי הגלם הדרושים לקולקציות נמצאים במקום אחד. בתהליך זה אין צורך בהובלה (עבור גלילי בדים), ואין צורך לחפש בדים מיוחדים עם יישומים מיוחדים. הכל נוצר במקום אחד עם הטכנולוגיה החדשנית והחכמה הזו.


שיתוף פעולה TIPA

אחת הבעיות המרכזיות בתעשיית האופנה הינה האריזה, ובעיקר שקיות הניילון המשמשות לאריזת כמעט כל פריט אופנה בודד המיוצר. TIPA היא חברה חדשנית, האחראית על יצירת אריזות סביבתיות המאפשרות קומפוסטציה שמתפרקות לקומפוסט מזין, ומשאירה אחריה את אותם חומרי הזנה שמשאירה פסולת אורגנית. המשתתפים באירועים יוכלו להזמין חולצה מודפסת בטכנולוגיית קורנית, שתישלח אליהם באריזה האקולוגית של TIPA.
נטיעת עצים בשבילך

כיום ידוע שאחד הכלים הטובים ביותר להתמודד עם משבר האקלים ולמנוע שהטמפרטורות שלנו לא יעלו מעל 1.5 מעלות צלזיוס הוא נטיעת עצים.

יער קורנית ינטע כמתנה, תרומה לאורחי קורנית LAFW. כל האורחים בשבוע האופנה L.A יקבלו גלויה (מודפסת על נייר ממוחזר כמובן) ומייל עם קישור לעצים שנשתלו על ידינו על שמם. באמצעות המייל הם יכולים לעקוב וללמוד עוד על הפרויקט.


Comments


מאמרים נוספים
bottom of page